American Grill

Dzięki naszemu grillowi zakosztujesz w soczystych daniach przygotowywanych z zachowaniem oryginalnej amerykańskiej receptury. Oryginalne składniki najwyższej jakości zapewniają niepowtarzalny smak przygotowanym potrawom. Grill w prawdziwym, amerykańskim stylu spotkasz w naszej restauracji w Warszawie na Woli! Oferujemy szeroki zestaw dań z grilla, które zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy i sprawią, że chętnie do nas wrócisz.

American Bar

Jeżeli uwielbiasz kosztować w nowych smakach, a Twoje podniebienie żąda nowych doznań to jesteś w idealnym miejscu. Nasz bar na warszawskiej Woli wyposażony w przebogatą kolekcję napojów zaspokoi najbardziej wymagających smakoszy trunków. Oferujemy piwa beczkowe i butelkowe, cydr, gin i wiele innych napojów alkoholowych. Prawdziwym koneserom, potrafiącym docenić wyrafinowany smak ekskluzywnych alkoholi proponujemy szeroki wybór whisky, burbona oraz wachlarz najwyższej jakości win.

Warunki rezerwacji

MISSISSIPPI AMERICAN GRILL AND BAR to również organizacja imprez w Warszawie. Nasza restauracja na Woli oferuje swoim Klientom organizację spotkań grupowych. Jeśli chcesz spędzić niezapomniane chwile ze swoimi bliskimi w niepowtarzalnej atmosferze prawdziwego amerykańskiego baru i obsługą na najwyższym poziomie, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Organizacja imprez na warszawskiej Woli? Tylko z nami!

Poznaj nasze dania